Bożena Lipnicka

bozena lipnicka1Bożena Lipnicka - dyrektor przedszkola, mgr ekonomii i pedagog

Moje zafascynowanie pedagogiką Montessori trwa już 12 lat. Metodę kształcenia ,opracowaną przez Marię Montessori, stosowałam od 2000 roku w rozwoju mojego syna. Najpierw uczestniczył w terapii Montessori w Krakowskim Ośrodku Rehabilitacji Wieku Rozwojowego przy ul. Prochowej, a potem został przyjęty do mieszczącego się tam Integracyjnego Przedszkola Montessori. Współpraca z przedszkolem w latach 2001 - 2004 pozwoliła mi na poszerzenie wiedzy o pedagogice Marii Montessori i zdobycie praktycznego doświadczenia. W latach 2003 i 2004 wzięłam udział w spotkaniach szkoleniowych z metody Marii Montessori dla rodziców. Teraz realizuję swoje marzenie -otwieram Przedszkole Montessori Samodzielny Maluch. Jestem szczęściarą, bo nadzór pedagogiczny w moim przedszkolu zgodziła się sprawować mgr Elżbieta Zabiegaj. To dla mnie wielki zaszczyt móc pochwalić się współpracą z tak doświadczoną osobą. Udało nam się pozyskać wszechstronną, profesjonalną kadrę pedagogiczną,  wykształconą również w zakresie pedagogiki Montessori.
Z prawdziwą przyjemnością przedstawiam całą kadrę przedszkola:

 
Pełna Kadra:

 

elzbieta-zabiegaj1

 

Elżbieta Zabiegaj, nadzór pedagogicznyprzedszkola

Zawód nauczyciela przedszkola wybrałam w wieku 14 lat rozpoczynając naukę w Studium Wychowania Przedszkolnego. Ta szkoła dała mi najlepsze przygotowanie do pracy z małymi dziećmi – wiedzę zarówno merytoryczną, jak i praktyczną.

pełny opis

 

  Joanna Zmuda1

Joanna Żmuda

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie o specjalności Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. W trakcie studiów uczęszczałam jako wolontariusz do jednej z krakowskich szkół podstawowych, gdzie pomagałam dzieciom słabszym w nauce i wymagającym szczególnej pomocy.

pełny opis

marta-cieslak

 

 

 

Marta Cieślak

Z wykształcenia jestem pedagogiem i nauczycielem wychowania przedszkolnego. Moje pierwsze spotkanie z pedagogiką Montessori miało miejsce na III roku studiów, które przekształciło się w wielką pasję. Pogłębianie tej pasji mogłam realizować będąc na praktykach i stażu w Integracyjnym Przedszkolu Montessori oraz jako nauczyciel w przedszkolu montessoriańskim.

 

pełny opis

  Kornelia_Regdosz1

Kornelia Regdosz

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym oraz terapeutą. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Od 2008 roku jestem wolontariuszem w Katolickim Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych i ich Przyjaciół "KLIKA".”

pełny opis

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 
© 2011 Samodzielny Maluch - Przedszkole Montessori Kraków
Tworzenie stron www Kraków | PixArtist.com