Joanna Żmuda

Joanna Zmuda1Joanna Żmuda - Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie o specjalności Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.  W trakcie studiów uczęszczałam  jako wolontariusz do jednej z krakowskich szkół podstawowych, gdzie pomagałam dzieciom słabszym w nauce i wymagającym szczególnej pomocy. Przez  cztery lata studiów  pracowałam także jako niania. Miałam przyjemność opiekować się dziećmi w wieku od pół roku do sześciu lat. Dzięki tej pracy pogłębiłam swoją wiedzę, nabyłam umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu z dziećmi, dostosowywania aktywności do ich potrzeb, możliwości i zainteresowania,  a przede wszystkim miałam możliwość wpierania ich we wszechstronnym rozwoju i osiąganiu samodzielności.

Jestem osobą wesołą, odpowiedzialną, opiekuńczą, cierpliwą, kreatywną i pełną energii. Bardzo lubię aktywnie spędzać czas, dlatego chętnie wyjeżdżam w góry, uprawiam sporty i tańczę. Ukończyłam ośmiostopniowy kurs tańca towarzyskiego oraz warsztaty z zakresu Pedagogiki zabawy. Ponadto posługuję się językiem angielskim w stopniu średniozaawansowanym. Potrafię także grać na flecie.
Pełna Kadra:

 

elzbieta-zabiegaj1

 

Elżbieta Zabiegaj, nadzór pedagogicznyprzedszkola

Zawód nauczyciela przedszkola wybrałam w wieku 14 lat rozpoczynając naukę w Studium Wychowania Przedszkolnego. Ta szkoła dała mi najlepsze przygotowanie do pracy z małymi dziećmi – wiedzę zarówno merytoryczną, jak i praktyczną.

pełny opis

 

  Joanna Zmuda1

Joanna Żmuda

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie o specjalności Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. W trakcie studiów uczęszczałam jako wolontariusz do jednej z krakowskich szkół podstawowych, gdzie pomagałam dzieciom słabszym w nauce i wymagającym szczególnej pomocy.

pełny opis

marta-cieslak

 

 

 

Marta Cieślak

Z wykształcenia jestem pedagogiem i nauczycielem wychowania przedszkolnego. Moje pierwsze spotkanie z pedagogiką Montessori miało miejsce na III roku studiów, które przekształciło się w wielką pasję. Pogłębianie tej pasji mogłam realizować będąc na praktykach i stażu w Integracyjnym Przedszkolu Montessori oraz jako nauczyciel w przedszkolu montessoriańskim.

 

pełny opis

  Kornelia_Regdosz1

Kornelia Regdosz

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym oraz terapeutą. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Od 2008 roku jestem wolontariuszem w Katolickim Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych i ich Przyjaciół "KLIKA".”

pełny opis

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 
© 2011 Samodzielny Maluch - Przedszkole Montessori Kraków
Tworzenie stron www Kraków | PixArtist.com