Kornelia Regdosz

Kornelia_Regdosz1Kornelia Regdosz - Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym oraz terapeutą. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Od 2008 roku jestem wolontariuszem w Katolickim Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych i ich Przyjaciół "KLIKA". Prowadzę indywidualne zajęcia rewalidacyjne z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Moja "przygoda" z pedagogiką Marii Montessori zaczeła się w 2011 roku i trwa nadal. Najważniejsze w "niej" są wewnętrzne potrzeby dzieci, wszechstronna pomoc w myśl słów "POMÓŻ MI SAMEMU TO ZROBIĆ!".

Jestem osobą ciepłą, empatyczną, lubiącą pracę z dziećmi, kreatywnie zaangażowaną w swoją rolę zawodową.
Interesuję się prawidłowymi sposobami odżywiania się - żywnością naturalną oraz aktywnymi formami spędzania czasu wolnego.
Wykształcenie:
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie - Pedagogika specjalna, specjalność: oligofrenopedagogika i terapia pedagogiczna
Studia podyplomowe, specjalność: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna - obecnie.
Kursy:
Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne - I stopień
Metoda Montessori - planowane

 

 
Pełna Kadra:

 

elzbieta-zabiegaj1

 

Elżbieta Zabiegaj, nadzór pedagogicznyprzedszkola

Zawód nauczyciela przedszkola wybrałam w wieku 14 lat rozpoczynając naukę w Studium Wychowania Przedszkolnego. Ta szkoła dała mi najlepsze przygotowanie do pracy z małymi dziećmi – wiedzę zarówno merytoryczną, jak i praktyczną.

pełny opis

 

  Joanna Zmuda1

Joanna Żmuda

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie o specjalności Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. W trakcie studiów uczęszczałam jako wolontariusz do jednej z krakowskich szkół podstawowych, gdzie pomagałam dzieciom słabszym w nauce i wymagającym szczególnej pomocy.

pełny opis

marta-cieslak

 

 

 

Marta Cieślak

Z wykształcenia jestem pedagogiem i nauczycielem wychowania przedszkolnego. Moje pierwsze spotkanie z pedagogiką Montessori miało miejsce na III roku studiów, które przekształciło się w wielką pasję. Pogłębianie tej pasji mogłam realizować będąc na praktykach i stażu w Integracyjnym Przedszkolu Montessori oraz jako nauczyciel w przedszkolu montessoriańskim.

 

pełny opis

  Kornelia_Regdosz1

Kornelia Regdosz

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym oraz terapeutą. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Od 2008 roku jestem wolontariuszem w Katolickim Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych i ich Przyjaciół "KLIKA".”

pełny opis

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 
© 2011 Samodzielny Maluch - Przedszkole Montessori Kraków
Tworzenie stron www Kraków | PixArtist.com